Zahradní chatka Borkum 5


Project Description
 • Materiál: severský smrk
 • Rozmer: 390 cm x 390 cm (15,21 m2)
 • Obsah:  s podlahou, desky pero – drážka
 • Dveře: 149 x 196 cm
 • Dveře: 84 x 196 cm
 • Okno: 129 x 99 cm
 • Síla materiálu: 40 mm

Cena s DPH:

147.000 Kč

(V nabídce i zrcadlová verze)

Zahradní chatka Borkum

Tato chatka je vyhledávaná pro svou praktičnost. V 40mm provedení patří k výrobkům, které poskytují nejen vysokou kvalitu provedení, ale je i esteticky dobrým řešením zahradní stavby. Síla materiálu podtrhává kvalitu daného výrobku. Chatky skvěle zapadnou k Vašemu domu, zahrady či k Vaší chatě. Domeček nabízí 15,2m2 vnitřního prostoru, který je přímo rozdělen jak na sklad o rozměru 4,6m2 k uskladnění materiálu, nářadí či kol tak na oddělenou místnost 10,6m2, která je vhodná pro vytvoření oddechového prostoru pro Vás a Vaše blízké. Oceníte praktické dvojdveře, které usnadňují manipulaci při používání domku. Zahradní chatka Borkum a její varianty jsou výbornou alternativou do zahrádkářských kolonií. Chatku lze poskládat také zrcadlově. Domek je vyráběn z předsušeného severského smrkového dřeva. Součástí domu jsou okna, dvojdveře, kování, podlaha, zámek s klíčem.

 

K zahradnímu domku lze objednat přístřešek, který zboku prodlužuje střechu o 120cm (případně dle Vašeho přání na míru). Také je možné k domku dokoupit efektní terasu se zábradlím. Přístřešek a terasu je možné vidět v našich realizacích.

Blogy o zahradních chatkách:

 

16 – Garáže pro Vašeho čtyřkolového miláčka od Lasity Maja

V následujícím blogu bychom Vám rádi představili naše dřevěné garáže. Jsou velmi rychlým a ekonomickým řešením pro naše klienty.

 

14 – Novinky 2019 na naší stránce drevo-domy.eu

V tomto blogu bychom Vám rádi představili několik novinek domků Lasita, které jsme pro Vás zařadili pro rok 2019 do naší nabídky.


Hledáte atypický záhradní domek?

Rádi Vám poskytneme další informace o zvoleném domku.

Jestli jste nenašli ste na našich stránkach, čo hledáte, nebo máte nějaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovíme.

Nezávaznou nabídku Vám vypracujeme už do 24 hodin!

  Před odesláním je třeba označit souhlas se zpracováním osobních údajů.


  Zpracování osobních údajů
  Odesláním kontaktního formuláře berete na Vědomí, že Vaše údaje budou použity při vypracování nabídky na zboží z našeho sortimentu.
  V procesu vyžádání nabídky zpracováváme:
  Povinné údaje: Jméno, email, místo dodání
  Nepovinné údaje Příjmení, telefonní číslo
  Vaše údaje nebudou využívány k žádným marketingovým účelům.
  Plné znění pravidel GDPR: TU
  Máte právo kdykoli požádat o úplný zánik Vašich údajů v naší evidenci!