Zahradní chatka Keila 28/34


Project Description
 • Materiál: severský smrk
 • Rozměr:  380×250 cm / 28 mm
 • Rozměr:  425 cm x 280 cm / 34mm
 • Obsah:  s podlahou, desky pero – drážka
 • Dveře: 149 x 185 cm
 • Dveře: 77×185 cm
 • Okno:  129 x 99 cm
 • Síla materiálu: 28 a 34 mm

Cena vč DPH:

83.000 Kč (380x250cm/28mm)

93.000 Kč (425x280cm/34mm)

(V nabídce i zrcadlová verze)

Zahradní chatka Keila

je vyhledávána pro svou praktičnost a dobrou cenu. Patří k výrobkům, které poskytují nejen vysokou kvalitu provedení, ale i esteticky dobré řešení zahradní stavby. Síla materiálu 34 mm velmi pěkně dotváří kvalitu daného výrobku. Chatky skvěle zapadnou k Vašemu domu, do Vaší zahrady či k Vaší chatě. Domeček nabízí 11,6m2 vnitřního prostoru, který je přímo rozdělen jak na sklad o rozměru 2,9m2 na uskladnění materiálu, nářadí či kol tak na oddělenou místnost 8,7m2, která je vhodná pro vytvoření oddechového prostoru. Oceníte praktické dvojdveře, které usnadňují manipulaci při používání domku. Zahradní domky Keila jsou výbornou variantou do zahrádkářských kolonií. Zahradní chatka Keila lze poskládat také zrcadlově. Domek je vyráběn z předsušeného severského smrkového dřeva. Součástí domu jsou okna, dvojdveře, kování, podlaha, zámek s klíčem.

 

K zahradnímu domku je možné doobjednat přístřešek, který zboku prodlužuje střechu o 120cm (případně dle Vašeho přání na míru. Také je možné k domku dokoupit efektní terasu se zábradlím. Přístřešek a terasu je možné vidět v našich realizacích.

 

Blogy záhradní chatky:

2 – Výběr zahradního domku a garáže

Pokud víme v jakých přibližných rozměrech chceme realizovat chatku, tak dalším parametrem při výběru chatky je způsob jejího budoucího využití …

 

1 – Rozměr základního domku a zahradní chatky.

Je třeba zvážit kolik prostoru si chceme, případně můžeme vyčlenit pro budoucí chatku. Na pozemcích s dostatečnou plochou je to vcelku jednoduché. Větší pozor si třeba dát pokud nás plocha pozemku svým rozměrem limituje …


Hledáte atypický záhradní domek?

Rádi Vám poskytneme další informace o zvoleném domku.

Jestli jste nenašli ste na našich stránkach, čo hledáte, nebo máte nějaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovíme.

Nezávaznou nabídku Vám vypracujeme už do 24 hodin!

  Před odesláním je třeba označit souhlas se zpracováním osobních údajů.


  Zpracování osobních údajů
  Odesláním kontaktního formuláře berete na Vědomí, že Vaše údaje budou použity při vypracování nabídky na zboží z našeho sortimentu.
  V procesu vyžádání nabídky zpracováváme:
  Povinné údaje: Jméno, email, místo dodání
  Nepovinné údaje Příjmení, telefonní číslo
  Vaše údaje nebudou využívány k žádným marketingovým účelům.
  Plné znění pravidel GDPR: TU
  Máte právo kdykoli požádat o úplný zánik Vašich údajů v naší evidenci!