Zahradní chata s terasou Novia 275 Plus


Project Description

Popis záhradnej chatky:

  • Materiál: severský smrk
  • Rozměr: 275 cm x 600 cm
  • Obsah: bez podlahy
  • Dveře:  149 x 185 cm
  • Síla materiálu: 28 mm

Cena vč.DPH:

75.900,- Kč.

bez podlahy

Podlaha  apodkl. hranoly v domku 9.900,- Kč. vč. DPH

V nabídke i zrcadlová verze

Boční plná stěna: 7.000 Kč vč DPH
Otočení dveří o 90 Stupňů: 9.000 K%c vč DPH

Zahradní chatka s terasou

Novia je vhodná k domu jako sklad. Chatka nabízí 7,3 m2 vnitřního prostoru, který je možné využít k posezení nebo k uskladnění materiálu, nářadí či příslušenství k zahradě. Navíc je součástí domku také přístřešek 8,6m2, který obsahuje i zadní stěnu. Přístřešek je možné umístit i zrcadlově.

Domeček obsahuje vysoce kvalitní dvoukřídlé dveře, které Vám umožňují dodatečné využití vnitřního prostoru. Je vyráběn je z předsušení severského smrkového dřeva. Součástí domu jsou samozřejmě okna, dveře, kování a podlaha, zámek s klíčem. Dodáváme ho v provedení 28mm. Doporučili bychom Vám stavět chatku zejména na zámkovou dlažbu. Tato v otevřeném prostoru terasy působí opravdu efektně a má i praktické využití a nízkou amortiuáciu.

Otočení dveří o 90 stupňů dovnitř v sobě zahrnuje také zvednutí chatky o cca 15 cm a tedy musí se doplnit konstrukci, desky obvodové stěny a terasu.

Zahradní chatka s terasou : Chatka TAMPA , Chatka KENZO

Naše BLOGY  o zahradních chatkách – výběr :

10 – Představujeme Vám chatku Aruba s valbovou střechou.

Tak co na tuto chatku říkáte? Je krásná. Aruba je moderní zahradní chatka s opravdu dokonalou valbovou střechou.

 

19 – Vyhněte se problémům při zaměření vašeho zahradního domku

Jelikož častokrát přicházejí od zákazníků návrhy na chatky které nelze v našich podmínkách zrealizovat. Rozhodli jsme se pár z nich použít v tomto blogu

 

15 – Zahradní domky s přístřeškem

Zahradní domky s přístřeškem jsou velmi praktické řešení zahradní chatky k Vašemu domovu.

14 – Novinky 2019 na naší stránce 

V tomto blogu bychom Vám rádi představili několik novinek domků Lasita, které jsme pro Vás zařadili pro rok 2019 do naší nabídky.

Naše zahradní domky  a chatky mají certifikáty FSC a PESC. Výroba našich domků a chatek vždy splňuje náročné normy ISO. Domky jsou vyráběny s ekologicky vytěženého dřeva. Záleží nám na tom – jakou zemi odevzdáme svým a Vašim dětem.


Hledáte atypický záhradní domek?

Rádi Vám poskytneme další informace o zvoleném domku.
Jestli jste nenašli ste na našich stránkach, čo hledáte, nebo máte nějaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovíme.
Nezávaznou nabídku Vám vypracujeme už do 24 hodin!

    SOUHLASÍM SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

    Zpracování osobních údajů Odesláním kontaktního formuláře berete na Vědomí, že Vaše údaje budou použity při vypracování nabídky na zboží z našeho sortimentu. V procesu vyžádání nabídky zpracováváme: Povinné údaje: Jméno, email, místo dodání Nepovinné údaje Příjmení, telefonní číslo Vaše údaje nebudou využívány k žádným marketingovým účelům. Plné znění pravidel GDPR: TU Máte právo kdykoli požádat o úplný zánik Vašich údajů v naší evidenci! *