Zahradní chatky s přístřeškem Hokkaido


Zahradní chatky s přístřeškem Hokkaido
  • Materiál: severský smrk
  • Rozměr: 250 cm x 550 cm
  • Obsah:  s podlahou, desky pero – drážka
  • Dveře: 149 x 185 cm
  • Síla materiálu: 28 mm

Cena s DPH: 84.000 Kč

(V nabídce i zrcadlová verze)

Zahradní chatky s přístřeškem Hokkaido

Hokaido – zahradní chatka s přístřeškem a otevřeným skladem je praktickým domkem na nářadí. Nabízí 13,3 m2 prostoru, který lze využít k uskladnění materiálu či příslušenství v zahradě. Otevřený sklad je možné umístit samozřejmě i zrcadlově. Chatka obsahuje dvoukřídlé dveře, které Vám umožní skvělé využití vnitřního prostoru. Je vyráběn je z předsušeného severského smrkového dřeva. Součástí domu jsou samozřejmě okna, dveře, kování a podlaha, zámek s klíčem. Dodáváme ho v provedení 28mm.

Důležitou nástavbou domku je střešní šindel.

Doporučujeme Vám asfaltový kanadský šindel, který se používá i na stavby rodinných domů. Výhodou je snadná montáž ale i relaitívne nízká váha. Nedoporučujeme na domky cihlové či betonové šindele. Konstrukce a statika zahradního domku není dimenzována na těžkou krytinu. Pro domek není problém samotná zátěž např. betonové krytiny, ale třeba počítat, že v našich zeměpisných šířkách může (i když dnez už opravdu jen příležitostně) napadnout 40-50 cm sněhu. Proto se snažíme střechu zahradních chatek nepřetěžovat.

Nátěr zahradní chatky

My pracujeme ze značkou Remmers. Jedná se o vícesložkovou nátěrovou hmotu. Více najdete I v sekci NÁTĚRY.

Zahradní chatky s přístřeškemTAMPAST.LOUIS

Mnoho našich budoucích zákazníků nám volá či píše na naši FACEBOOK stránku. Zákazníci nemají přesnou představu – jaký zahradní domek objednat. Potřebují poradit případně konzultovat svou volbu s odborníkem.

Proto jsme se rozhodli zřídit tuto stránku, kde postupně budeme zveřejňovat rady a postřehy důležité při výběru zahradního domku a chatky.

Obecně platí, že srubové chatky, domky a garáže mají ideální poměr ceny a využití. Velkou výhodou je i velmi rychlá stavba, přičemž základní chatku např. o rozměru 12m2 máte postavenou za jeden den. Zahradní a rekreační domky můžete v případě nutnosti rozebrat. Dále je můžete převést na jiné místo a znovu složit. Zkrátka je to velmi dobré řešení za zajímavou cenu.

Blog zahradních domků pravidelně aktualizujeme a rozšiřujeme.


Kontaktujte nás

Děkujeme za zprávu

success

Brzy se vám ozveme.

Napište nám support-icon