Zahradní domek s přístřeškem Tampa


Project Description

Tampa je vhodná k domu jako sklad. Chatka nabízí 8,5 m2 vnitřního prostoru, který je možné využít k posezení nebo k uskladnění materiálu, nářadí či příslušenství k zahradě. Navíc je součástí domku přístřešek 5,4m2, který obsahuje i zadní stěnu. Přístřešek lze namontovat i zrcadlově. Domeček obsahuje kvalitní dvoukřídlé dveře, které Vám umožňují maximální využití vnitřního prostoru. Je vyráběn z předsušeného severského smrkového dřeva. Součástí domu jsou okna, dveře, kování, zámek s klíčem. Podlaha za doplatek. Dodáváme ho v provedení 28mm.

Zahradní domek s přístřeškem o síle 28mm

 • Materiál: severský smrk
 • Rozměr: 292 cm x 292 cm (8,53 m2) +186 Terasa
 • Terasa: 292 cm x 186 cm (5,43 m2)
 • Obsah:  bez podlahy
 • Dveře: 149 x 185 cm
 • Síla materiálu: 28 mm

Cena vč. DPH:

64.500,-Kč

(v nabídce i zrcadlová verze)

Doporučujeme Vám chatku Tampa stavať na klasickú zámkovú dlažbu. Dlažba vytvára dobrý , kvalitný a esteticky zaujímavý povrch najmä v časti terasy chatky.

Návody a rady na zhotovení základové desky najdete v sekci: Technické informace.

 

Realizace:

 1. : Zpravidla 2-3 dny před realizací Vám telefonujeme a odsouhlasíme si zda je možné zakázku realizovat. Dohodne se termín.

Následně přijde auto (u domů do 25m2) je to dodávka do 3,5T a přiveze domeček. Pokud je objednávka bez montáže řidič Vám pomůže s vyložením. Vykládá se ručně cca 45 min. Šofér Vám poskytne i základní informace ohledně montáže.

 1. Pokud je objednávka – stavba zahradních chatek, z montáží přijdou vždy min. dva montážníci a vykládku i realizaci realizují bez Vaší pomoci. Po odkontrolovaní domu – v případě montáže po ukončení dostáváte fakturu k úhradě.

Způsob objednávky:

Snažíme se aby komunikace s námi byla vždy jednoduchá jasná a přímá. Na základě Vašeho mailového nebo telefonického poptávky vypracujeme vždy nezávaznou nabídku, která obsahuje naceněny služby dle Vašeho přání.Pokud máte zájem např. o montáž, střešní šindel – každá položka je naceněna zvlášť. Vy jste ten, který si naskládá objednávku dle vlastního uvážení.

 1. Na základě telefonického nebo mailového kontaktu Vám bude vypracována nabídka. Tato obsahuje ceny s DPH a termín dodání
 2. Konzultace nabídky. Většinou probíhá telefonicky (příp. Mailem), osobní návštěva v kanceláři v Brně, nebo v Prostějově kde můžete vidět i vzorové domy
 3. Odsouhlasení nabídky ze strany zákazníka. Jedná se o jednoduché potvrzení milém. Souhlasíme s Vaší nabídkou a o objednáváme domeček a následující služby: doprava, montáž atd.

Zahradní domek s přístřeškem : Novia , St.Louis


  Před odesláním je třeba označit souhlas se zpracováním osobních údajů.


  Zpracování osobních údajů
  Odesláním kontaktního formuláře berete na Vědomí, že Vaše údaje budou použity při vypracování nabídky na zboží z našeho sortimentu.
  V procesu vyžádání nabídky zpracováváme:
  Povinné údaje: Jméno, email, místo dodání
  Nepovinné údaje Příjmení, telefonní číslo
  Vaše údaje nebudou využívány k žádným marketingovým účelům.
  Plné znění pravidel GDPR: TU
  Máte právo kdykoli požádat o úplný zánik Vašich údajů v naší evidenci!