Zahradní domek s terasou Cortina


Project Description
  • Materiál: severský smrk
  • Rozměr: 380 cm x 380 cm (13,84 m2)
  • Dveře: 84 cm x 196 cm
  • Okno: 2 x 88 cm x 88 cm
  • Síla materiálu: 40 mm

Cena vč. DPH:

114.000 Domek – Kč

19.000 Terasa – Kč

(V nabídce i zrcadlová verze)

Zahradní domek s terasou Cortina

v provedení 40mm patří k výrobkům, které poskytují vysokou kvalitu provedení a esteticky mimořádně atraktivní řešení zahradní chatky. Chatka skvěle zapadne k Vašemu domu, na Vaši zahrádku či chatu. Domeček nabízí 13,84m2 vnitřního prostoru, který lze využít k uskladnění materiálu, nářadí či kol. Oceníte zejména praktické dvojdveře, které usnadňují manipulaci při používání domku. Zahradní domek s terasou Cortina je vhodný i pro vytvoření oddechové zóny pro Vás a Vaše blízké ať už jako letní kuchyně, nebo místo pro příležitostné přespání zejména v letních měsících. Chatku lze poskládat také zrcadlově.

 

Domek je vyráběn je zpředsušeného severského smrkového dřeva. Součástí domu jsou okna, dvojdveře, kování, podlaha, zámek s klíčem.

 

BLOGY o chatkách


Hledáte atypický záhradní domek?

Rádi Vám poskytneme další informace o zvoleném domku.
Jestli jste nenašli ste na našich stránkach, čo hledáte, nebo máte nějaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovíme.
Nezávaznou nabídku Vám vypracujeme už do 24 hodin!

  SOUHLASÍM SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

  Zpracování osobních údajů Odesláním kontaktního formuláře berete na Vědomí, že Vaše údaje budou použity při vypracování nabídky na zboží z našeho sortimentu. V procesu vyžádání nabídky zpracováváme: Povinné údaje: Jméno, email, místo dodání Nepovinné údaje Příjmení, telefonní číslo Vaše údaje nebudou využívány k žádným marketingovým účelům. Plné znění pravidel GDPR: TU Máte právo kdykoli požádat o úplný zánik Vašich údajů v naší evidenci! *