Zahradní domek s terasou Lola 2


Project Description

Zahradní domek s terasou Lola 2 se v provedení o síle dřeva 28mm. Domek je možné skládat i zrcadlově, aby se co nejlépe hodil pro potřeby Vaší zahrady. Terasa dodává stavbě příjemný vzhled. Poskytuje příjemné místo pro Váš odpočinek. Lola je jednoprostorový domek, který bývá často využíván jako letní kuchyně, nebo sklad k domu a zahrádce. Dvě okna dodávají interiéru zahradní chatky dostatek světla. Jak již bylo výše zmíněno, montáž je možné provést i zrcadlově. Velmi žádaná je i Tirsy která, poskytuje příjemné posezení a ochranu před sluncem zejména v letních měsících.

 

Zahradní domek s terasou Lola je možné umístit nejen na klasickou základovou desku, ale i na zemní vruty a rošt.

Zahradní domek s terasou Lola 2

 • Materiál: severský smrk
 • Rozměr: 300 cm x 300 cm + 140 cm terasa
 • Obsah:  s podlahou, desky pero – drážka
 • Dveře: 149 x 185 cm
 • Okno: 56 x 179 cm
 • Okno: 88 x 99 cm x2
 • Síla materiálu: 28 mm

Cena vč. DPH:

81.000,-Kč.

89.000,- Kč s terasou

(V nabídce i zrcadlová verze)

Blog o chatkách:

Mnoho našich budoucích zákazníků nám volá a píše na FACEBOOK stránku. Nemá totiž přesnou představu – jaký zahradní domek zakoupit. Potřebují poradit a zkonzultovat svou volbu. Proto jsme zřídili blogovou stránku, kde zveřejňujeme rady a postřehy důležité při výběru zahradního domku a chatky. Obecně platí, že naše srubové chatky, domky a garáže mají dobrý poměr ceny a využití. Výhodou dřevěných chatek je rychlá stavba, přičemž základní chatku např. o rozměru 12m2 máte postavenou za den. Zkrátka je to velmi dobré řešení za zajímavou cenu.

realizace zahradního domku na zámkovou dlažbu

BLOG 25. Realizace zahradního domku LUNA 2 s terasou

Realizace zahradního domku Luna byla jedna s prvních v letošním roce 2021. Zahradní domek s terasou o rozměru 360x360cm + 140cm přestřešení.

Dřevěný-montovaný-sklad-Tuvalu XL

BLOG č.24.Dřevěný montovaný sklad

Tuvalu XL je opravdu levné a rychlé řešení skladové plochy. Ano je vhodný do zahrady i firmy.

Napište nám

  SOUHLASÍM SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

  Zpracování osobních údajů Odesláním kontaktního formuláře berete na Vědomí, že Vaše údaje budou použity při vypracování nabídky na zboží z našeho sortimentu. V procesu vyžádání nabídky zpracováváme: Povinné údaje: Jméno, email, místo dodání Nepovinné údaje Příjmení, telefonní číslo Vaše údaje nebudou využívány k žádným marketingovým účelům. Plné znění pravidel GDPR: TU Máte právo kdykoli požádat o úplný zánik Vašich údajů v naší evidenci! *