Zahradní domky s přístřeškem St. Louis


Project Description
 • Materiál: severský smrk
 • Rozměr: 292 cm x 292 cm + 386 terasa
 • Obsah:  bez podlahy
 • Dveře: 149 x 185 cm
 • Síla materiálu: 28 mm

Cena vč. DPH:

74.000 Kč.

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Cena za podlahu v domku 6.990,- Kč. vč. DPH

Zahradní domky s přístřeškem – St. Louis. Chatky jsou vhodné k domu jako sklad. Nabízejí 8,2 m2 prostoru, který je možné využít k posezení a uskladnění materiálu, nářadí či příslušenství v zahradě. Domek má jako součást přístřešek 11m2, který obsahuje i zadní stěnu. Přístřešek lze umístit samozřejmě i zrcadlově. Chatka obsahuje vysoce kvalitní dvoukřídlé dveře, které umožňují dodatečné využití vnitřního prostoru. Je vyráběn je z předsušeného severského smrkového dřeva. Součástí domu jsou samozřejmě okna, dveře, kování a podlaha, zámek s klíčem. Dodáváme ho v provedení 28mm.

Zahradní domky s přístřeškem:   domek KENZOdomek TAMPA

Blog 9.: Chatka s přestřešení St. Louis

Je aktuálně nejžádanějším typem zahradní stavby k rodinnému domu. Poskytuje nejen možnost skladování zahradního příslušenství, ale také plochu pro odpočinek či posezení.

Můžete zvolit různé druhy dlažeb a jejich barev. Nebojte se experimentovat. Zákazníci si zvolili pod chatku Novia 275 plus velmi pěknou hnědou barvu dlažby. Jak vidíte na přiložené fotce – i tato barva výborně zapadne ke koloritu této zahradní stavby.

BLOGY zahradní domky:

 

Blog 15: Zahradní domky s přístřeškem.

Zahradní chata s přestřešenou terasou TAMPA a  obecně domky s přístřeškem jsou velmi praktické řešení zahradní chatky k Vašemu domovu.

Než Vám představíme některé oblíbené typy zahradních chatek s přístřeškem rádi bychom se zastavili na základové desce. Doporučujeme Vám provedení zámkové dlažby, která celkově je velmi efektní a zejména trvanlivá. Je na Vás jakou barvu dlažby vyberete. Takto připravená základová deska může být i místo dřevěné podlahy v domku. Určitě oceníte její trvanlivost.

Blog 5: Montáž na zemní vruty – vruty.

Hodně z Vás řeší problém jak osadit zahradní domek, Ne vždy je možnost stavby základové desky z betonu či zámkové dlažby. Pro tento případ máme pro Vás řešení. Montáž na zemní vruty a hranolovou konstrukcí.

 


Hledáte atypický záhradní domek?

Rádi Vám poskytneme další informace o zvoleném domku.

Jestli jste nenašli ste na našich stránkach, čo hledáte, nebo máte nějaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovíme.

Nezávaznou nabídku Vám vypracujeme už do 24 hodin!

  Před odesláním je třeba označit souhlas se zpracováním osobních údajů.


  Zpracování osobních údajů
  Odesláním kontaktního formuláře berete na Vědomí, že Vaše údaje budou použity při vypracování nabídky na zboží z našeho sortimentu.
  V procesu vyžádání nabídky zpracováváme:
  Povinné údaje: Jméno, email, místo dodání
  Nepovinné údaje Příjmení, telefonní číslo
  Vaše údaje nebudou využívány k žádným marketingovým účelům.
  Plné znění pravidel GDPR: TU
  Máte právo kdykoli požádat o úplný zánik Vašich údajů v naší evidenci!