Zahradní domky s pultovou střechou Belmont 1 a 2


Project Description
  • Materiál: severský smrk
  • Rozměr: 3,8×2,5m  nebo 4,25×2,8m
  • Obsah:  s podlahou, desky pero – drážka
  • Dveře: 149 x 185 cm
  • Dveře: 78 x 185 cm
  • Síla materiálu: 28 mm /34mm

Cena vč. DPH:

82.900 Kč (3,8×2,5m-28mm)

99.500 Kč (4,25×2,8m-34mm)

(V nabídce i zrcadlová verze)


Zahradní domky s pultovou střechou Belmont 1 a 2.

Dva rozměry tohoto zahradního domku, který je rozdělen na obytnou a užitkovou část. Krásné  dvojdveře s bezpečnostním plexisklem, které přidávají této vysoce kvalitní chatce od estonské Lasity ještě více šarmu a atraktivity. Zahradní domky s pultovou střechou se vyrábějí ve dvou variantách. Menší domek je o rozměru 3,8 × 2,5m. Ten větší je v rozměru 4,25 x 2,85m. Zahradní chatku lze smontovat i zrcadlově. Obsahuje podlahu 17mm perodrážku (jako většina našich chatek)

 

Stavba zahradních chatek:

Zahradní chatky a domky z našeho sortimentu pocházejí od lídra ve výrobě zahradních chatek LASITA Maja. Použité dřevo na výrobu chatek je ekologicky ošetřeno a má certifikát FSC. Vlastní výroba domků splňuje náročné ISO normy. Dopravu a montáž zajišťujeme našimi stálými vyškolenými pracovníky. Stovky úspěšných realizaci je nejlepší reklamou naši činnosti. Proto i více než 50% našich zákazníků k nám přichází na základě referencí od majitelů již zrealizovaných domků.

 

Způsob objednávky:

Snažíme se aby komunikace s námi byla vždy jednoduchá jasná a přímá. Na základě Vaši mailové nebo telefonické poptávky vypracujeme vždy nezávaznou nabídku, která obsahuje naceněné služby dle Vašeho přání. Pokud máte zájem např. o montáž, střešní šindel – každá položka je naceněna zvlášť. Vy jste ten, který si naskládá objednávku dle vlastního uvážení.

 

Na základě telefonického nebo mailového kontaktu Vám bude vypracována nabídka. Tato obsahuje ceny s DPH a termín dodání

Konzultace nabídky … většinou probíhá telefonicky (příp. mailem), osobní návštěva v kanceláři v Brně, nebo v Prostějově kde můžete vidět i vzorové domy

Odsouhlasení nabídky ze strany zákazníka. Jedná se o jednoduché potvrzení mailem. Potvrdíme  Vaši nabídku a  objednáme domeček a následující služby: doprava, montáž atd.


Hledáte atypický záhradní domek?

Rádi Vám poskytneme další informace o zvoleném domku.
Jestli jste nenašli ste na našich stránkach, čo hledáte, nebo máte nějaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovíme.
Nezávaznou nabídku Vám vypracujeme už do 24 hodin!

    SOUHLASÍM SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

    Zpracování osobních údajů Odesláním kontaktního formuláře berete na Vědomí, že Vaše údaje budou použity při vypracování nabídky na zboží z našeho sortimentu. V procesu vyžádání nabídky zpracováváme: Povinné údaje: Jméno, email, místo dodání Nepovinné údaje Příjmení, telefonní číslo Vaše údaje nebudou využívány k žádným marketingovým účelům. Plné znění pravidel GDPR: TU Máte právo kdykoli požádat o úplný zánik Vašich údajů v naší evidenci! *