Záhradní domek William 250 /28mm


Project Description

Zahradní domek William je rozdělený příčkou – vytváří nové možnosti využití. Máte možnost využívat místnost na rekreaci a další skladovou místnost pro potřeby Vaší zahrady. Domeček nabízí celkově více než 9m2 vnitřního prostoru, který je jak jsme již uvedli rozdělen na sklad a oddělenou místnost, která je vhodná pro vytvoření oddechového prostoru. Oceníte praktické dvojdveře, které usnadňují používání domku.

Zahradní domek William je výbornou variantou do zahrádkářských kolonií.

Chatku lze poskládat také zrcadlově.

    • Materiál: severský smrk
    • Rozměr: 250 cm x 380 cm (9,15 m2)
    • Obsah:  s podlahou, desky pero – drážka
    • Dveře: 149 x 185 cm
    • Dveře: 77 x 185 cm
    • Okno: 2 x 90 x 32 cm
 • Síla materiálu: 28 mm

Cena vč. DPH:

87.000 Kč

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Jakou střešní krytinu zvolit pro zahradní domek

Po smontování chatky je nutné položit střešní krytinu. Kanadský šindel, nebo plechová krytina je ideální pro tento druh chatky. Jedná se totiž o lehké krytiny které jsou vhodné pro zahradní domky o síle materiálu 28mm.

Po montáži je vhodné chatku ošetřit  kvalitním nátěrem. Na trhu je mnoho kvalitních barev. My používáme německou značku Remmers. Jejich lazury ošetří při jednom nátěru dřevo barevně, proti UV, hnilobě a škůdcům.

Naše BLOGY – výběr:

 

19 – Vyhněte se problémům při zaměření vašeho zahradního domku

Jelikož častokrát přicházejí od zákazníků návrhy na chatky které nelze v našich podmínkách zrealizovat. Rozhodli jsme se pár z nich použít v tomto blogu

 

11 – Představujeme Vám naši klasiku. Zahradní chatku Adelina

Adelina je jednoduchá zahradní chatka v provedení odklápěcí okno a dvojdveře.

 

4 – Stavba zahradní chaty a zahradního domku.

V předchozí částech blogu jsme řešili jak si vybrat dobrý zahradní domek, nebo rekreační chatku. V případě, že se rozhodnete pro stavbu chatky svépomocí, máme tu pro Vás pár rad jak uspět a co nejlépe zrealizovat Vaši stavbu domku.

 

3 – Objednávka a dodávka chatky v naší firmě.

Pro nás jsou důležité základní informace. Pokud nemáte vybraný konkrétní zahradní domek – klidně napište co potřebujete. Například domek 3 × 4 s rovnou střechou …


Hledáte atypický záhradní domek?

Rádi Vám poskytneme další informace o zvoleném domku.
Jestli jste nenašli ste na našich stránkach, čo hledáte, nebo máte nějaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovíme.
Nezávaznou nabídku Vám vypracujeme už do 24 hodin!

  SOUHLASÍM SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

  Zpracování osobních údajů Odesláním kontaktního formuláře berete na Vědomí, že Vaše údaje budou použity při vypracování nabídky na zboží z našeho sortimentu. V procesu vyžádání nabídky zpracováváme: Povinné údaje: Jméno, email, místo dodání Nepovinné údaje Příjmení, telefonní číslo Vaše údaje nebudou využívány k žádným marketingovým účelům. Plné znění pravidel GDPR: TU Máte právo kdykoli požádat o úplný zánik Vašich údajů v naší evidenci! *