Zahradní přístřešek Kirian 300


Project Description
   • Materiál: severský smrk
   • Rozměr: 300 cm x 380 cm (11,02 m2)
   • Obsah: desky pero – drážka
   • Síla materiálu: 28 mm

Cena vč. DPH:

49.900 Kč

(V nabídce i zrcadlová verze)

Zahradní přístřešek

Zahradní přístřešek Kirian je doplňková stavba k našemu základnímu sortimentu zahradních chatek. Zákazníkovi nabízí 11,4 m2 prostoru, který je možné využít k posezení, uskladnění dřeva či zaparkování sekačky. Je vyráběn  zpředsušeného severského smrkového dřeva. Jeho montáž doporučujeme na zámkovou dlažbu, která tvoří pevný, stabilní a zejména efektní podklad k zahradnímu přístřešku. Zahradní přístřešek je možné smontovat i zrcadlově.

 

Dodáváme ho v provedení 28mm.

 

Realizace:

Zpravidla 2-3 dny před realizací Vám telefonujeme a odsouhlasíme si zda je možné zakázku realizovat. Dohodne se termín.

Následně přijede auto (u domů do 25m2) je to dodávka do 3,5T a přiveze domeček. Pokud je objednávka bez montáže, řidič Vám pomůže s vyložením. Vykládá se ručně cca 45 min. Šofér Vám poskytne i základní informace ohledně montáže.

 

Pokud je objednávka – stavba zahradních chatek s montáží přijedou vždy min. dva montážníci a vykládku i realizaci zrealizují bez Vaší pomoci. Po zkontrolovaní domu – v případě montáže po  dostáváte fakturu k úhradě.

Způsob Vaší objednávky:

Snažíme se aby komunikace s námi byla vždy jednoduchá, jasná a přímá. Na základě Vaši mailové nebo telefonické poptávky vypracujeme vždy nezávaznou nabídku, která obsahuje naceněné služby dle Vašeho přání. Pokud máte zájem např. o montáž, střešní šindel – každá položka je naceněna zvlášť. Vy jste ten, který si naskládá objednávku dle vlastního uvážení.

 

Na základě telefonického nebo mailového kontaktu Vám bude vypracována nabídka. Tato obsahuje ceny s DPH a termín dodání

Konzultace nabídky … většinou probíhá telefonicky (příp. mailem), osobní návštěva v kanceláři v  Prostějově, kde můžete vidět i vzorové domy

Odsouhlasení nabídky ze strany zákazníka. Jedná se o jednoduché potvrzení mailem. Odouhlasíme Vaši nabídku a následně objednáváme domeček i následující služby: doprava, montáž atd.


Hledáte atypický záhradní domek?

Rádi Vám poskytneme další informace o zvoleném domku.
Jestli jste nenašli ste na našich stránkach, čo hledáte, nebo máte nějaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovíme.
Nezávaznou nabídku Vám vypracujeme už do 24 hodin!

  SOUHLASÍM SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

  Zpracování osobních údajů Odesláním kontaktního formuláře berete na Vědomí, že Vaše údaje budou použity při vypracování nabídky na zboží z našeho sortimentu. V procesu vyžádání nabídky zpracováváme: Povinné údaje: Jméno, email, místo dodání Nepovinné údaje Příjmení, telefonní číslo Vaše údaje nebudou využívány k žádným marketingovým účelům. Plné znění pravidel GDPR: TU Máte právo kdykoli požádat o úplný zánik Vašich údajů v naší evidenci! *