Zahradní přístřešek Kirian 300


Project Description
   • Materiál: severský smrk
   • Rozměr: 300 cm x 380 cm (11,02 m2)
   • Obsah: desky pero – drážka
   • Síla materiálu: 28 mm

Cena vč. DPH:

49.900 Kč

(V nabídce i zrcadlová verze)

Zahradní přístřešek

Zahradní přístřešek Kirian je doplňková stavba k našemu základnímu sortimentu zahradních chatek. Zákazníkovi nabízí 11,4 m2 prostoru, který je možné využít k posezení, uskladnění dřeva či zaparkování sekačky. Je vyráběn  zpředsušeného severského smrkového dřeva. Jeho montáž doporučujeme na zámkovou dlažbu, která tvoří pevný, stabilní a zejména efektní podklad k zahradnímu přístřešku. Zahradní přístřešek je možné smontovat i zrcadlově.

 

Dodáváme ho v provedení 28mm.

 

Realizace:

Zpravidla 2-3 dny před realizací Vám telefonujeme a odsouhlasíme si zda je možné zakázku realizovat. Dohodne se termín.

Následně přijede auto (u domů do 25m2) je to dodávka do 3,5T a přiveze domeček. Pokud je objednávka bez montáže, řidič Vám pomůže s vyložením. Vykládá se ručně cca 45 min. Šofér Vám poskytne i základní informace ohledně montáže.

 

Pokud je objednávka – stavba zahradních chatek s montáží přijedou vždy min. dva montážníci a vykládku i realizaci zrealizují bez Vaší pomoci. Po zkontrolovaní domu – v případě montáže po  dostáváte fakturu k úhradě.

Způsob Vaší objednávky:

Snažíme se aby komunikace s námi byla vždy jednoduchá, jasná a přímá. Na základě Vaši mailové nebo telefonické poptávky vypracujeme vždy nezávaznou nabídku, která obsahuje naceněné služby dle Vašeho přání. Pokud máte zájem např. o montáž, střešní šindel – každá položka je naceněna zvlášť. Vy jste ten, který si naskládá objednávku dle vlastního uvážení.

 

Na základě telefonického nebo mailového kontaktu Vám bude vypracována nabídka. Tato obsahuje ceny s DPH a termín dodání

Konzultace nabídky … většinou probíhá telefonicky (příp. mailem), osobní návštěva v kanceláři v  Prostějově, kde můžete vidět i vzorové domy

Odsouhlasení nabídky ze strany zákazníka. Jedná se o jednoduché potvrzení mailem. Odouhlasíme Vaši nabídku a následně objednáváme domeček i následující služby: doprava, montáž atd.


Hledáte atypický záhradní domek?

Rádi Vám poskytneme další informace o zvoleném domku.

Jestli jste nenašli ste na našich stránkach, čo hledáte, nebo máte nějaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovíme.

Nezávaznou nabídku Vám vypracujeme už do 24 hodin!

[contact-form-7 id="3684"]