Technické informace při objednávání zahradních domků

Přinášíme vám veškeré informace týkající se výběru doplňkových služeb. Přečtěte si pokyny pro realizaci základní desky, vyberte povlak se šindelem.

Zajímá vás, jak vám to doručíme? klikněte na odkaz.

stavba zahradních chatek

Dovolte několik základních informací o zahradních stavbách

Stavba zahradních chatek:

Záhradní chatky a domky z našeho sortimentu pocházejí od lídra ve výrobě zahradních chatek LASITA Maja. Použité dřevo na výrobu chatek je ekologicky ošetřeny a má certifikát FSC. Vlastní výroba domků splňuje náročné ISO normy. Dopravu a montáže zajišťujeme našimi stálými vyškolenými pracovníky. Stovky úspěšných realizaci jsou nejlepší reklamou naší činnosti. Proto i více než 50% našich zákazníků přichází k nám na základě referencí od majitelů již zrealizovaných domků.

Stavba zahradních chatek je to co nás baví

 

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

 

stavba zahradnych chatiek -technické informácie

Zahradní domek

Naše výhody: zajišťuje servis pro pro obě republiky:

ČR – Ceha Prostějov s.r.o.

SR- ARTE Trenčín s.r.o.

Obě firmy sídlí ve vlastních prostorách, takže máte záruku, že nás tu vždy najdete.


Realizace zahradních domečkov a chatek :

  1. : Zpravidla 2-3 dny před realizací Vám telefonujeme a odsouhlasíme si zda je možné zakázku realizovat. Dohodne se termín.

Následně přijde auto (u domů do 25m2) je to dodávka do 3,5T a přiveze domeček. Pokud je objednávka bez montáže řidič Vám pomůže s vyložením. Vykládá se ručně cca 45 min. Šofér Vám poskytne i základní informace ohledně montáže.

  1. Pokud je objednávka – stavba zahradních chatek, z montáží přijdou vždy min. dva montážníci a vykládku i realizaci realizují bez Vaší pomoci. Po odkontrolovaní domu – v případě montáže po ukončení dostáváte fakturu k úhradě.

Způsob objednávky zahradních domků:

Snažíme se aby komunikace s námi byla vždy jednoduchá jasná a přímá. Na základě Vašeho mailového nebo telefonického poptávky vypracujeme vždy nezávaznou nabídku, která obsahuje naceněny služby dle Vašeho přání.Pokud máte zájem např. o montáž, střešní šindel – každá položka je naceněna zvlášť. Vy jste ten, který si naskládá objednávku dle vlastního uvážení.

  1. Na základě telefonického nebo mailového kontaktu Vám bude vypracována nabídka. Tato obsahuje ceny s DPH a termín dodání
  2. Konzultace nabídky. Většinou probíhá telefonicky (příp. Mailem), osobní návštěva v kanceláři v Brně, nebo v Prostějově kde můžete vidět i vzorové domy
  3. Odsouhlasení nabídky ze strany zákazníka. Jedná se o jednoduché potvrzení milém. Souhlasíme s Vaší nabídkou a o objednáváme domeček a následující služby: doprava, montáž atd.