Stavba chatky na zemní vruty

Hodně z Vás řeší problém jak osadit zahradní domek, Ne vždy je možnost stavby základové desky z betonu či zámkové dlažby. Pro tento případ máme pro Vás řešení. Stavba chatky na zemní vruty a hranolovou konstrukci je levné a ekologické řešení -jako vyřešit osazení zahradního domku.

Ideální podklad je klasická a usedlá hlína. Nesmí být však čerstvě navezení. V navážce totiž vrut nedrží a chatka může sednout. Také se vruty nedají použít v písečném základě, nebo naopak v kamenitém základě. Zkrátka tam tato možnost osazení není ideální. V klasické půdě je však osazení více méně bezproblémové.

Po navrtání zemních vrutů se položí spevnená dřevěná konstrukce pro uložení chatky – rošt.

ROšt tvoří základ nosné konstrukce zahradního domku či chatky. Vhodné je mít připravený rošt už naimpregnován, protože pak šetří se tím čas při montáži a ošetřen rošt mám nepoměrně dostatečně dlouhou životnost.

Poslední fází stavby chatky je přibití podlahy na rošt. Jak vidíte na poslední fotce podlaha je pak bezproblémová a plně funkční.
Pokud máte zájem o stavbu na dřevěný rošt a šrouby napište nám a připravíme Vám nabídku.

Stavba chatky na zemní vruty není vhodná pro realizace bez podlahy.

Další blogy o dřevěných zahradních chatkách:

 

Stavba zahradní chaty a domku.

4 – Stavba zahradní chaty a zahradního domku.

V předchozí částech blogu jsme řešili jak si vybrat dobrý zahradní domek, nebo rekreační chatku. V případě, že se rozhodnete pro stavbu chatky svépomocí, máme tu pro Vás pár rad jak uspět a co nejlépe zrealizovat Vaši stavbu domku.

Zabalená zahradní chatka na paletě

3 – Objednávka a dodávka chatky v naší firmě

Pro nás jsou důležité základní informace. Pokud nemáte vybraný konkrétní zahradní domek – klidně napište co potřebujete. Například domek 3 × 4 s rovnou střechou …

Chatka na nářadí Adeline

2 – Výběr zahradního domku a garáže

Víme v jakém přibližném rozměru chceme realizovat chatku? Dalším parametrem při výběru chatky je způsob jejího budoucího využití …

Rozměr základního domku a zahradní chatky.

1 – Rozměr základního domku a zahradní chatky.

Je třeba si zvážit kolik prostoru si chceme, případně můžeme vyčlenit pro budoucí chatku. Při pozemcích s dostatečnou plochou je to vcelku jednoduché. Větší pozor si třeba dát pokud nás plocha pozemku svým rozměrům limituje…

Zahradní domky BLOG :  napište nám na  info@zahradni-chatka.cz


[contact-form-7 id=“3684″]